sobota, 14 maja 2011

I po maturze ;)

Witam najwytrwalszych - blog jeszcze żyje - jako tako ;)

Przydałoby się zaktualizować to, co dzieje się teraz w moim życiu. W skrócie - dostałam się na ten drugi Foundation Diploma in Art and Design, ale odrzuciłam ofertę. Dlaczego? Ponieważ nie jestem pewna, czy fotografia to kierunek w którym chcę iść, a dokładniej - gdybym dostała się na fotografię to byłabym pewna, ale samo Foundation mi nie wystarcza. Kolejnym faktorem były również pieniądze, bo dlaczego mam płacić ponad 8 tysięcy zł za coś, co może mi się w przyszłości nie przydać? Robię sobie 'gap year'. Jaki mam plan? W sumie zbytnio nie przykładam większej wagi to planów ostatnio (bo często nie wypalają), ale jak na razie chcę pójść w kierunku śpiewu, chcę się właśnie w tym kierunku kształcić :)

Niedługo wyjeżdżam do Londynu, czyli wszystko biegnie w miarę swoim normalnym torem - jak na razie jest to wyjazd na kilka miesięcy - pewnie 3, 4, ale kupuję bilet tylko w jedną stronę, więc wszystko może się wydarzyć! :)

Zdałam już matury - powiem szczerze, że był to moment dłuuuuugo wyczekiwany, ale w końcu! Jakie wyniki - to się okażę, a na pewno was o nich powiadomię. Zdawałam podstawę+polski i angielski rozszerzenie. Ustne wszystkie 20/20, więc się pochwalę ;)
Mam szczerą nadzieję, że kiedy już przyjdą wyniki to będę w stanie pozdrowić w dosyć ironiczny sposób wszystkich tych, którzy odradzali mi pójście do liceum zaocznego... ;)

No cóż, obiecałam sobie kiedyś, że nie założę Twittera, bo nie widzę w tym sensu, ale dzisiaj coś mnie napadło - założyłam go głównie po to, aby 'mieć bliższy kontakt' z Jessie J, czyli moją ostatnią 'obsesją' :D hehe, a tak na poważnie, uważam, że dziewczyna jest niesamowita, utalentowana i wszystko, co najlepsze. Moja nowa idolka :)
Reasumując, pomyślałam, że Twitter to całkiem sprytne narzędzie, dzięki któremu na bieżąco mogę dawać wam znać, jakie durne rzeczy robię w Londynie albo po prostu co u mnie słychać. Nie przedłużając:
Follow MajaJaw on Twitter
I zobaczymy, jak się sprawy potoczą i czy to wypali ;)

Pozdrawiam was serdecznie i mam nadzieję, że ktoś tu jeszcze bywa!