niedziela, 3 października 2010

Bezrobotna maturzystka :)

Aach, cóż - zastanawiam się, czy jest sens pisać nowe notki - w sumie nie mam o czym. Moją przygodę ze Stanami mam naprawdę daleko, daleko za sobą... I tęsknię - to oczywiste, wspominam...

Co teraz porabiam? Dokładnie to samo, co robiłam kilka miesięcy temu z tą różnicą, że nie mam pracy, bo postanowiłam mieć przerwę wakacyjną i teraz pracy szukam!

W tym roku matura - wybrałam podstawę+polski rozszerzony i oczywiście angielski rozszerzony :) Co do szkoły nic się nie zmieniło - do stycznia wysyłam aplikację do University of Arts London na Fashion Photography.

Pracy szukam w jakiejś kawiarni - chciałabym w dalszym ciągu szkolić się na baristę, aby móc później dostać jakąś ciekawą pracę w Londynie :)

Życie szykuje się dosyć ciekawie, hehe. Co do wizyty w Stanach - nie mam pojęcia, kiedy będę miała pieniądze i czas, na ten wyjazd. Chociaż nawet nie wiecie, jak bardzo chciałabym pojechać, to nigdy nie jest po drodze...

Podzielę się czymś osobistym, hehe, czyli 3 covery wykonane przeze mnie:


To na pewno nie ostatnie nagrania, więc zapraszam do subskrypcji mojego kanału na YT :P
I oczywiście wiem, że przede mną jeszcze dłuuga, długa droga, ale śpiewam od bardzo dawna - po prostu dopiero teraz się odważyłam wyjść z tym świat, hehe :)

Pozdrawiam!