poniedziałek, 6 kwietnia 2009

Prom & Lip Sync

Jeśli chodzi o prom i lip sync nie ma zbyt dużo do opisania ;)

Zacznijmy od promu - to po prostu bal, potańcówka - mogą się na nią wybrać juniorzy i seniorzy. Zwykle amerykańskie licea organizują prom, tak jak my naszą studniówkę, płacąc za jakiś lokal, ale nie Sparks High ;)

Sparks High School dekoruje własną salę gimnastyczną, jak to było za dawnych czasów, i prom odbywa się w szkole :)

Pomagałam dekorować salę i zajęło nam to około tygodnia, kosztowało to mnóstwo pracy ;) Zwłaszcza tunel:


Te zdjęcia zrobiłam w piątek, po południu, dzień przed prom'em ;) Więc wyobraźcie sobie tą salę z lekkim oświetleniem, w nocy ;) Było po prostu niesamowicie.

Zwykle przed każdą potańcówką uczniowie wybierają się na kolację - wybór należy do ciebie :)

Zwykle chłopak zaprasza cię na prom i płaci za kolację, i tak dalej... ;)
Chłopak, z którym ja miałam iść, był...hmm...po prostu dupkiem, hehe, więc w ostatniej chwili zdecydowałam się pójść sama i poszłam na kolację i na prom z moimi przyjaciółmi, między innymi Amandą, Raquel i Alycią :)

Ja i Amanda:
Ja, Raquel, Amanda i Alycia:


Ja, Josh (chłopak, z którym poszła Amanda), Raquel i Alycia:


Na kolacji, ja i Amanda:


No i my we czwórkę:


Na kolację wybrałyśmy się z Paige i jej chłopakiem, Jessicą i Tim'em oraz Danny. Ja, Alycia i Danny nie miałyśmy 'date', czyli chłopaka na prom ;) Raquel poszła ze swoim znajomym Fritz'em.
Danny poszła sama z wyboru, ja właściwie też, a Alycia zerwała ze swoim chłopakiem dzień przed prom'em - właściwie wszystko spowodował chłopak, z którym ja miałam iść na prom ;) Długa historia, dużo dramatyzmu - jak to zwykle w amerykańskim liceum :)
Na kolację poszliśmy do Biscotti's w hotelu Peppermill :) A potem oczywiście wybraliśmy się na prom! Świetnie się bawiłam i przetańczyłam całą noc! ;) Prom skończył się o 23 i pojechaliśmy do Denny's na 'śniadanie' ;)
A potem nie miałam już nawet siły siedzieć, haha, więc wróciłam do domu.I teraz Lip Sync - czyli właściwie konkurs playback'u! ;)
To naprawdę 'słynny' konkurs w Sparks High, filmy z zeszłego roku, żeby pokazać wam, jak to mniej więcej wygląda:
Na początku niezbyt chciałam występować, ale potem zdecydowałam, że nie ma co stracić takiej szansy, więc zebrałam 3 koleżanki - Jenny, Shaine i Paola, castingi miały być 26 marca, pracę nad wszystkim zaczęłyśmy trochę wcześniej - jeszcze przed prom'em (21 marca), ale nie miałyśmy zbyt wiele czasu :) Musiałyśmy wymyślić choreografię do piosenki - Lose My Breath by Destiny's Child, jakoś wszystko w końcu zebrałyśmy, każda z nas znała słowa i przeszłyśmy casting ;) Sam konkurs był 2 kwietnia - właściwie wiedziałyśmy, że nie wygramy - było dużo innych numerów, które były o wiele lepsze, ale robiłyśmy to dla zabawy ;D

Ja i Jenny przed występem:


Jenny i Paige:
Z Raquel:


I jeszcze raz z Jenny:


Niestety nie zrobiłyśmy zdjęć w kostiumach, bo po prostu nie było na to czasu, to była zwariowana noc i znów, świetnie się bawiłam! ;)
Będzie można kupić DVD z konkursem, więc jak je dostanę to zapewne wam pokażę :)

No i to właściwie wszystko - nadrobiłam zaległości! ;)

Czas mija bardzo szybko i już właściwie niedługo wracam do Polski ;)
Naprawdę nie chce mi się iść z powrotem do liceum, ale niestety jest jak jest.
Co mnie jeszcze czeka? W ten piątek, jak już wspomniałam, wyjeżdżamy do Los Angeles i Las Vegas! Nie mogę się doczekać! :) Wyjeżdżamy na tydzień - wracamy w niedzielę 19 kwietnia, a w weekend po tym są 1 urodziny Drue! :)

Będę pisać, co u mnie słychać - oczywiście w miarę możliwości ;)


3 komentarze:

Anonimowy pisze...

super wyglądała ta sala... żeby w Polsce był ktoś tak kreatywny aby wpaść na taki pomysł ;p

Dżesika pisze...

A u mnie w szkole cieszą się jek przypnął tulipany i wiatraki na ściany taśmą klejącą, jak przyjadą Holendrzy!!! W PL oczywiście ^^ Czytam twojego bloga już dłuższy czas i strasznie mi się podoba:)

Anonimowy pisze...

WOOOOOW tunel wyglada przeczadowo!!
lip sync :D haha karaoke jest cudne, Majaaa trzeba ci bylo solo iść!, pięknie śpiewasz :*
Pat