środa, 21 lipca 2010

:)

W końcu zabieram się za notkę... Ostatnia datowana jest 15 maja - kupa czasu temu, 2 dni przed moimi urodzinami, aż ciężko uwierzyć, że 19stka stuknęła tak szybko ;)

Co u mnie? Opowiem w skrócie.
W tym momencie jestem bezrobotna :)
Nie, nikt mnie nie zwolnił ;) Po prostu w czerwcu kończyła mi się umowa i postanowiłam jej nie przedłużać. A dlaczego? Składało się na to parę powodów - między innymi chroniczne zmęczenie, które mi dokuczało - po części powodowane anemią, którą zwalam na złe odżywianie się w pracy, a po części godzinami pracy itd...
Chciałam mieć 2 miesiące wolnego. Ale w czerwcu dostałam inną propozycję pracy z polecenia, całkiem ciekawą, z możliwością zostania profesjonalnym baristą (ekspert od kawy). Byłam tam nawet kilka dni, ale wiedziałam, że nic z tego nie wyjdzie, bo ani ja nie jestem w stanie pracować na 100%, ani mi się zbytnio nie chciało, więc tę sprawę odłożyłam - być może będzie aktualna we wrześniu, być może nie - kto wie. Taki jest plan - we wrześniu znaleźć pracę, a na razie odpocząć, dojść do tego momentu, w którym denerwuję się, że nie mam kompletnie co robić i żałuję, że nie pracuję :)
Jak na razie podobają mi się te wakacje! :D

Oprócz tego - rok szkolny oczywiście zaliczony... Hehe, problemów z tym nie miałam, a najgorszą oceną była czwórka z historii ;)

Aaa, i 8-11 lipca robiłam zdjęcia dla festiwalu Filmvisage Białystok, dzięki czemu trochę zarobiłam :)

Najbliższe plany - weekend w Augustowie, a potem do Białegostoku, bo przyjeżdża Zuzia, Zosia i wujek Darek - moja rodzina z New Jersey, z którą widziałam się rok temu! 31 lipca mój brat wraca z obozu treningowego, a 29 ma urodziny, więc ugotuję obiad (lasagne!) i upiekę tort w kształcie...cycek :P Nie żartuję - takie zażyczył sobie mój brat :)
No i takim bardzo osobistym akcentem kończę notkę :)
Co do nagrania - nie wiem dlaczego zniknęło, ale kiedyś nagram nowe, hehe :)


6 komentarze:

Anonimowy pisze...

fajnie,fajnie.pozdrawiam ;);*

Anonimowy pisze...

oo fajnie że cos napisałaś !! a co haha wakacje to wakacje tez bym nie przedłużała umowy ! dobrze zrobiłaś haha !!:) powodzenia i pozdrowienia !

Anonimowy pisze...

Dziękuję Ci za tyle zdjęc, osobiście mnie ten temat bardzo ciekawi,ale jestem juz za stara na taki wyjazd. Gdybym wiedziała że istnieje taka możliwosc dużo lat wcześniej to bym zaczeła oszczędzac i planowac,a tak to już z apóxno:) W każdym razie dziękuję i pozdrawiam!

Anonimowy pisze...

czekam na nowa notatke

http://lovepink.fotolog.pl/

kamila pisze...

hej Maja, napisz co tam u Ciebie :)

Tymon pisze...

Czekamy na nową notkę z niecierpliwością ! :)